UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Władza usta ma usta pełne frazesów o dostępie do edukacji młodzieży z terenów wiejskich, a właśnie ZKM zlikwidowała jedyny autobus z Sierpina, Przezmarka i Nowiny. Narodowe dymanie młodzieży tak można to ująć. Gmina tymczasowo wprowadza komunikację ale bilety miesięczne na dojazd do szkoły w Elblągu dla dzieciaków podrożeją trzykrotnie. Tak z 25 do 75.To dużo zważywszy na fakt że mieszkają tu nie tylko dzieci zamożnych osób ale te całkiem biedne. Dalsza destrukcja Państwa. T
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    wieśniak(2020-12-19)
  • @wieśniak - Jak ktoś wyprowadza się za miasto to musi mieć świadomość że czeka go dojazd własny. Koszty finansowania komunikacji miejskiej w 100% ponosi podatnik więc nie ma obowiązku finansowania komunikacji publicznej po za terenem miasta. To załatwiać powinny linie autobusowe innych prywatnych przewozników.
  • @wieśniak - To zgłoś się z tym do swojego wójta, swojego samorządu - dlaczego ja jako mieszkaniec miasta ktory i tak dopłacam do tej komunikacji - mam jeszczs dopłacać do czegoś z czego nie wywiązuje się twój samorząd ?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Miastowy(2020-12-19)
  • Jak się ludzie wyprowadzali to autobus był. Dla wielu było to kryterium przeprowadzki, mówiono, że będzie dobra zmiana, jest ale zła zmiana, tragiczna zmiana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    wieśniak(2020-12-19)
  • @Miastowy - Czy miastowy czy wiejski człowiek płaci takie same podatki, powiem więcej, wielu ludzi którzy przeprowadzili się za miasto płaci wielokrotnie większe podatki niż miastowi więc twój argument jest nie trafiony. Wójt wie o problemie ale władza centralna obcina pieniążki dla gmin więc po trosze rozumiem Tucholskiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    wieśniak(2020-12-19)
  • @Miastowy - Już niedługo młodzież, ta młodzież wyjedzie z tego kraju, a wtedy zostaniesz ze swoimi podatkami. .Nie rozumiesz tego? nie widzisz że coraz więcej młodych ludzi nie chce tu mieszkać?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    wieśniak(2020-12-19)
  • @wieśniak - Otóż nie - na wsi płaci się zdecydowanie mniejsze podatki! Nie wspominając już o tym że przeprowadzając się za miasto nikt nie myślał o tym jak dzieci będą docierały do szkoły! Ludzie zakładali, że będą je po prostu wozić a teraz im się tego odechciało! Teraz wielki krzyk i lament - chciałem mieszkać za miastem z dala od hałasów a teraz nie mam jak inaczej niż samochodem się wydostać. .. :P
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Miastowy(2020-12-19)
  • @Miastowy - Sporo moich sąsiadów ma firmy i zatrudnia ludzi. Kilkaset tys, zł rocznie płaci każdy z nich. wiem rozmawiam. Tyle to musi sporo pewnie kilkuset miastowych płacić co mój jeden sąsiad.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    wieśniak(2020-12-20)
  • @Miastowy - Czytaj ze zrozumieniem autobus był od zawsze teraz zabrali, dali gminny 3razy droższy. nie każdego stać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    wieśniak(2020-12-20)
  • @wieśniak - I wracamy do początku - masz pretensje to idź podziękuj wójtowi że was tak urządził.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Miastowy(2020-12-20)
Reklama