UWAGA!

Zmiana w Elektrociepłowni

Robert Szaj podpisał dziś rano kontrakt z koncernem Energa i został prezesem zarządu Elektrociepłowni Elbląg. To trzeci prezes tej firmy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Od czerwca do października EC zarządzał Jacek Kozerski, a po jego odwołaniu, przez 40 ostatnich dni, Piotr Litwin.

Robert Szaj ma 32 lata. Skończył politologię na Uniwersytecie Warszawskim i na studiach podyplomowych ekonomię. Do grudnia piastował stanowisko prezesa Portu Morskiego w Gdańsku. Wcześniej by m.in. dyrektorem w firmie Ursus i asystentem ministra Komołowskiego.
     O planach dotyczących najbliższych działań w Elektrociepłowni Szaj mówi: - Najważniejsze jest sprawne funkcjonowanie firmy, zapewnienie dostaw ciepła do klientów. Planuję zmianę struktur, reorganizację niektórych działów, inne procedury zaopatrzenia w węgiel. Nie będzie zwolnień pracowników, poza odejściami na emerytury czy renty lub z powodu uchybień dyscyplinarnych.
     Nowy prezes EC zamierza ściśle współpracować z największym odbiorcą ciepła, czyli samorządem. - Jeszcze dziś zadzwonię do prezydenta Henryka Słoniny, aby umówić się na spotkanie. A czeka nas wiele rozmów, mi.in. w sprawie zmiany cen usług.
     Z nowym prezesem Elektrociepłowni Elbląg Robertem Szajem rozmawia Marta Hajkowicz:
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama