UWAGA!

Zrób sobie prezent - zamów kuchnię z rabatem

 Zrób  sobie  prezent -  zamów  kuchnię z rabatem

Od wielu lat kuchnia to bardzo ważny, jak nie najważniejszy element naszego mieszkania, w którym spędzamy dużo czasu i często jest ona traktowana jako tzw. wizytówka domu.

Projektanci z AMK Designs radzą, aby przy tworzeniu i planowaniu kuchni uwzględnić wiele istotnych zagadnień, takich jak ciągi wentylacyjne, zasilanie i odpływ wody oraz elementy elektryczne, które przy profesjonalnym połączeniu współczesnych technologii i nowoczesnego designu dają nam niepowtarzalną i w pełni praktyczną kuchnię, nawet kiedy pomieszczenie kuchenne nie jest zbyt duże. Kuchnie jakie oferujemy to przede wszystkim funkcjonalna, przemyślana i dopasowana aranżacja stanowiąca integralną całość z resztą naszego mieszkania. Wyzwanie jakie stawia przed nami kuchnia to połączenie kolorów, technologii, akcesoriów oraz przyszłej funkcjonalności w jedną całość.
      
       Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kuchni z 15 proc. rabatem.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi i doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń, kolorystykę oraz funkcjonalność przy tworzeniu nowoczesnej kuchni.
      
      
Zapraszamy do pasażu handlowego portElu
----------- Reklama -----------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie