UWAGA!

Aktywna elblążanka 50+ w salonie urody – eksperci Kamea podpowiadają zabiegi

2015-11-18
09:06
Aktywna elblążanka 50+ w salonie urody – eksperci Kamea podpowiadają zabiegi

 Po pięćdziesiątym roku życia należy nawilżać, odżywiać i wzmacniać skórę. Warto zdecydować się na laserowe odmładzanie skóry, zabiegi liftingujące i regenerujące skórę twarzy. Nie zapominajmy również o szyi, dekolcie i dłoniach, które najbardziej zdradzają wiek kobiety. Salon Urody Kamea zaprasza dorosłe córki z mamą lub teściową. Twoja mama twierdzi, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są dla niej? To nieprawda!

W prowadzonej przez Salon Urody Kamea kampanii edukacyjnej "Medycyna estetyczna to nie operacja plastyczna" oswajamy elblążanki z możliwościami jakie dają nowoczesne zabiegi i osiągnięcia medycyny estetycznej. Rosnąca popularność zabiegów anty-starzeniowych i kuracji regenerujących skórę sprawia, że coraz więcej Polek planuje swoją pierwszą wizytę u lekarza medycyny estetycznej. Dziś jesteśmy u specjalisty tej dziedziny w Salonie Urody Kamea, by przyjrzeć się zabiegom, które możemy polecić naszej mamie lub teściowej, słowem każdej aktywnej elblążance 50+.
      
       - Cera dojrzała po pięćdziesiątce ma inne potrzeby - wpływ na to ma menopauza. Jest to odpowiedni czas, aby pomyśleć o swoim zdrowiu i utrzymaniu naturalnego piękna jak najdłużej. Teraz możemy to osiągnąć dzięki zabiegowi z wykorzystaniem włoskiego kolagenu Linerase, przeznaczonego do regeneracji i odbudowy tkanek. Preparat ten pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki - wyjaśnia dr Damian Drążewski, konsultujący i prowadzący kuracje z zakresu medycyny estetycznej w elbląskim salonie Kamea. Innym sposobem silnej stymulacji skóry dojrzałej jest mezoterapia igłowa twarzy z odpowiednio dopasowanym do potrzeb skóry mezokoktajlem lub kwasem hialuronowym.
      
       - Zawsze kiedy barierą jest strach przed ukłuciem strzykawki aktywna elblążanka 50+ ma w naszej ofercie kolejny dobry wybór - mówi kosmetolog z Salonu Kamea. - Laser frakcyjny Emerge i Thermolifting Zaffiro są właśnie świetną alternatywą dla pań, które nie chcą się ostrzykiwać, a chcą skutecznie poprawić swój wygląd – dodaje.
      
       Emerge to laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar przeznaczony do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry. Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.
      
       Zaffiro to przebój medycyny estetycznej w Polsce. Widzimy efekt uniesienia rysów już w gabinecie, zwłaszcza w połowie zabiegu, gdy porównujemy połowę twarzy poddaną liftingowi do tej, która jeszcze nie została poddana ujędrniającej sile Zaffiro. Do 6 miesięcy od zabiegu trwa neokolagenogeneza, czyli proces powstawania nowych włókien kolagenowych. Przez ten czas nasza skóra będzie jeszcze młodnieć - zagęści się i stanie się mniej podatna na powstawania zmarszczek i wiotczenie.
      
       Dr Damian Drażewski, lekarz medycyny estetycznej zaprasza do rejestracji wizyt na najbliższe wolne terminy w Salonie Urody Kamea: wtorek 24 listopada, wtorek 9 grudnia, wtorek 22 grudnia - rejestracja telefoniczna pod nr 55 611 41 11.
      
       Salon Urody Kamea
       Elbląg, ulica Gołębia 1
       www.salonkamea.pl
       Jesteśmy na Facebooku i Instagramie.
      
       Zabiegi dla mamy lub teściowej również jako prezent pod choinkę.
      
       Karnety Upominkowe dostępne w Salonie Urody Kamea.
------ Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej