UWAGA!

Olaplex - światowy bestseller w regeneracji włosów w Salonie Urody Kamea

2015-12-08
08:39
 
Olaplex - światowy bestseller w regeneracji włosów w Salonie Urody Kamea

 Kilka miesięcy temu świat obiegły zdjęcia Kim Kardashian, która z bardzo ciemnej brunetki przeistoczyła się w platynową blondynkę. Okazało się, że za tą metamorfozą stoi system pielęgnacyjny Olaplex, który łączy pielęgnację z koloryzacją. Jak działa Olaplex i dlaczego wywołuje takie zainteresowanie u elblążanek wyjaśnia Salon Urody Kamea.

Olaplex jest z pewnością wydarzeniem roku w branży fryzjerskiej, nazywany często rewolucją w koloryzacji. Warto pamiętać, że nie jest to kolejna odżywka lub maska. Do tej pory nie istniał preparat, który tak spektakularnie jak Olaplex regenerowałby nawet najbardziej zniszczone włosy.
      
       Jak działa Olaplex?

       Przede wszystkim regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę. Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie. Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie odbudować zerwaną strukturę włosa.
      
       Dlaczego Olaplex?
       Olaplex jest przełomem w dziedzinie fryzjerstwa, daje nieograniczone możliwości kreowania koloru, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy, świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji. Olaplex oznacza koniec zniszczonych włosów podczas koloryzacji i dlatego jest takim przełomem. Skład również robi wrażenie, ponieważ preparat nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów i glutenu. Nigdy też nie był testowany na zwierzętach. Dlatego śmiało można nazwać Olaplex pielęgnacyjną koloryzacją z segmentu premium.
      
       Olaplex w Salonie Urody Kamea

       Warto podkreślić, że zabieg Olaplex stosuje się nie tylko do rozjaśniania włosów, choć to właśnie podczas tego zabiegu dochodzi do największych uszkodzeń. Preparat stosujemy do każdej koloryzacji - na włosach naturalnych lub wcześniej farbowanych, a także przy dekoloryzacji. Najbardziej wymagające klientki mogą także zakupić specjalny produkt z serii Olaplex przeznaczony do pielęgnacji domowej.
      
       Olaplex to produkt profesjonalny dostępny w wybranych salonach w Polsce. W Elblągu wizytę z wcześniejszą konsultacją mogą Panie umówić w Salonie Urody Kamea (tel. 55 611 41 11), cena uzależniona jest m.in. od długości włosów oraz kondycji i stanu włosów po wcześniejszych koloryzacjach.
      
       Olaplex Polska i Salon Kamea zapraszają elblążanki na bezpłatne konsultacje w najbliższą sobotę 12 grudnia w godzinach od 14.00 do 16.30. Spotkanie przy kawie w Kamea będzie okazją do udzielenia pełnej informacji o Olaplex, przeprowadzenia indywidualnych bezpłatnych konsultacji wraz z oceną stanu włosów i zaproponowania najbliższego terminu wizyty.
      
       Zapraszamy i polecamy Olaplex w Salonie Urody Kamea.
      
       Salon Urody Kamea
       ul. Gołębia 1 (centrum, przy Parku Planty i fontannach)
       tel. 55 611 41 11
      
www.salonkamea.pl
      
---------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej