UWAGA!

Ta zmiana nic nie kosztuje

  Elbląg, Na zdjęciu finalistki ostatnich czterech edycji programu (graf. Andrzej Kraśkiewicz)
Na zdjęciu finalistki ostatnich czterech edycji programu (graf. Andrzej Kraśkiewicz)

Wizyta u fryzjera, zabieg kosmetyczny, nowe okulary, nowa kreacja, wizyta u stomatologa, zajęcia z trenerem personalnym, perfekcyjny makijaż i niesamowita sesja zdjęciowa, to wszystko plus dużo pewności siebie zyska uczestniczka programu „Od nowa piękna”. Udział w programie jest bezpłatny, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres odnowapiekna@portel.pl.

Czekamy na odważne Panie, które są zdecydowane na zmiany. Nasi eksperci przez dwa tygodnie będą się spotykać z uczestniczką programu. Będą doradzać, wykonywać zabiegi, kreować nowy wizerunek. Dajemy wszystkie niezbędne do zmiany podstawy, reszta zależy już tylko od Ciebie. Poszukujemy Pań, które chcą przejść metamorfozę i są zdeterminowane, by utrzymać jej efekty.

Jeśli jesteś zaganianą mamą, która marzy o chwili dla siebie, kobietą, która chce przeżyć przygodę i pokazać znajomym swoje nowe oblicze, panią, która udowodni, że piękno nie jest kwestią wieku, to czekamy właśnie na ciebie.

Warunek jest jeden - musisz przysłać zgłoszenie na adres odnowapiekna@portel.pl, a w nim: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, wagę oraz dwa zdjęcia - całej sylwetki i twarzy (z uśmiechem ukazującym zęby), krótkie uzasadnienie chęci udziału w naszym programie, a także klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu".

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze trzy uczestniczki metamorfozy, ale to Czytelnicy portEl.pl będą mieli ostateczny głos i wybiorą finalistkę.

 

 

Nową fryzurą zajmie się Salon Fryzjerski Point, a medycyną estetyczną Klinika Medesta, Dermatologia i Medycyna Estetyczna. Ubrania podkreślające atuty sylwetki dobierze sklep La Bella, a okulary salon Optylux. O lepszą kondycję oraz mobilizację do bycia fit powalczy Endorfina – Centrum Fitness, Odnowy i Rehabilitacji, piękny uśmiech zapewni BellaDent. Odpowiedni makijaż dobierze Agnieszka Śliwowska, która prowadzi Make Up Acedemy.

 

Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku przed, w trakcie i po udziale w programie "Odnowa piękna" na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.

 

Regulamin programu "Od nowa piękna"

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama