UWAGA!

Zabiegi powiększania i modelowania piersi w Elblągu

2013-09-23
07:00
 
Zabiegi powiększania i modelowania piersi w Elblągu

Klinika Bellamed już od 5 lat oferuje swoim pacjentkom z kraju i zagranicy możliwość wykonania zabiegów powiększania piersi za pomocą implantacji własnej tkanki tłuszczowej.

Beauli - bo tak nazywa się ta metoda - to skrót angielskiego zwrotu, który oznacza „powiększenie piersi z zastosowaniem lipotransferu”, za którym kryje się nowa metoda przeszczepiania tkanki tłuszczowej w celu powiększenia piersi.
       Komórki tłuszczowe pozyskujemy metodą liposukcji body-jet®. Jest to nowoczesna i najbezpieczniejsza metoda liposukcji, co potwierdzają liczne badania naukowe – mówi dr Gabriel Ruciński, szef Kliniki Bellamed.
       Pacjentów poddawanych tej technice można zasadniczo podzielić na trzy grupy. Pierwsza grupa obejmuje pacjentki pragnące powiększenia piersi z przyczyn przede wszystkim estetycznych. Ponadto, ta procedura jest doskonała dla uzupełniania braków i poprawiania asymetrii, a także w przypadkach, gdy pacjentka nie toleruje implantów silikonowych w dłuższej perspektywie i zachodzi konieczność ich usunięcia. Trzecim i bardzo ważnym obszarem zastosowania jest rekonstrukcja po operacji raka piersi.
       W naszej Klinice zabiegi wykonują certyfikowani lekarze, którzy swoje umiejętności nabyli w niemieckich klinikach, a obecnie sami szkolą młodszych adeptów chirurgii estetycznej.
       Nasze kompetencje potwierdzają rekomendacje na wzorcowej stronie http://mybodyjet.pl.
       Dzięki nowoczesnej i bezpiecznej metodzie liposukcji body-jet® możemy nie tylko powiększać i modelować piersi, ale jednocześnie kształtować sylwetkę poprzez usuwanie tłuszczu z wybranych partii ciała - mówi dr Gabriel Ruciński.
       Dla pacjentek, które pragną modelować swoje ciało, a nie kwalifikują się do implantacji tłuszczu ze względu na zbyt małą jego ilość proponujemy modelowanie ciała za pomocą preparatów kwasu hialuronowego Macrolne.
       Za pomocą specjalistycznego sprzętu Exilis® wykonujemy nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające i liftingujące ciało i twarz.
       Każdy Pacjent w naszej Klinice traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo. Naszym głównym operatorem jest „wirtuoz” w zabiegach liposukcji body-jet® i powiększaniu piersi metodą Beauli dr Jacek Nowak.
       Poza tym w naszej Klinice wykonujemy wszystkie inne zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej takie jak: plastyka powiek dolnych i górnych (dr Przemysław Szulc) czy zabiegi liftingujące twarz.
       Ściśle współpracujemy z ośrodkami naukowymi w Polsce i zagranicą. Ostatnio wprowadziliśmy nowoczesną metodę walki z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem, rozstępami i łysieniem jaką jest karboksyterapia. Jako dodatek dla naszych pacjentów stosujemy zabiegi botox®, wypełnienia kwasem hialuronowym Juvederm ® i mezoterapię igłową ze wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami oraz osocze bogatopłykowe (PRP). Klinika BellaMed proponuje również kompleksowe programy pielęgnacyjne, zabiegi kosmetyczne, dzięki którym każda osoba może zadbać o swoją urodę i zdrowie. W skład naszego zespołu wchodzą lekarze, psychoterapeuci, dietetycy, pielęgniarki, fizjoterapeuci i kosmetolodzy.
       Serdecznie zapraszamy – jesteś dla nas jedyna w swoim rodzaju! Pokażemy Ci Twoje piękno!
      
      
Klinika Estetyki Ciała Bellamed
       ul. Żyrardowska 68
       82-300 Elbląg
       tel. 600 511 512
       www.bella-med.pl
       rejestracja@bella-med.pl
      
       ----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej