UWAGA!

"Do zakochania jeden krok" w cyklu Kolej na kino w mieście

Elbląg, "Do zakochania jeden krok" w cyklu Kolej na kino w mieście

Na zakończenie wakacji kino Światowid zaprasza na ostatnią projekcję w ramach pokazów plenerowych „Kolej na kino w mieście”. Już w sobotę, 31 sierpnia o godz. 20:30 w parku Planty rozpocznie się seans filmu „Do zakochania jeden krok”.

Pomysł na cykl „Kolej na kino” pojawił się w 2012 roku. Pierwsze edycje realizowane były w miejscowościach województwa warmińsko-mazurskiego. Od ubiegłego roku formuła wydarzenia uległa zmianie i seanse odbywały się w Elblągu.
       W sobotę 31 sierpnia o godz. 20:30 w Parku Planty zostanie pokazana komedia „Do zakochania jeden krok” z Imeldą Staunton i Timothym Spallem w rolach głównych. Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?
       Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Jedyne, co należy ze sobą zabrać to ciepłe ubranie oraz coś do siedzenia, jak np. koc czy leżak.
       Pierwsze 100 osób ma szansę otrzymać ciepłą przekąskę od Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni!
      
      
Adam Krawczuk, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama