UWAGA!

„Doonby. Każdy jest kimś” we Wtorkowym Kinie dla Dorosłych

 
„Doonby. Każdy jest kimś” we Wtorkowym Kinie dla Dorosłych

Polskie produkcje i filmy z lektorem – tylko takie tytuły można oglądać w ramach cyklu „Wtorkowe Kino dla Dorosłych”. Wszystko po to, by umożliwić seniorom pełny i komfortowy odbiór filmu. Kolejne spotkanie już 21 lipca o godz. 12.

- „Wtorkowe Kino dla Dorosłych” rozpoczynamy krótkim komentarzem o filmie – mówi Natalia Piotrowska, kierownik Kina „Światowid”. – Tym razem zapraszamy na film z gatunku kina religijnego „Doonby. Każdy jest kimś”.
       Ideą spotkań jest prezentowanie repertuaru z myślą o dojrzałych widzach, którym oglądanie filmów z napisami może sprawiać trudność. Nikt jednak nie będzie sprawdzał wieku widzów – każdy może uczestniczyć w seansach „Wtorkowego Kina Dla Dorosłych”. Tym bardziej, że bilet na seans kosztuje 10 zł.
      
       „Doonby. Każdy jest kimś” to opowieść o tajemniczym i przystojnym włóczędze, który pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi…
       Współczesna historia Sama przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W kulminacyjnym miejscu opowieści matka Sama poddaje się aborcji. Jest to też moment, kiedy Doonby znika z historii współczesnej, a w zasadzie… nigdy go tam nie było. Co to oznacza dla mieszkańców miasta? Jak zmieni się ich życie? Jak potoczą się losy bohaterów?
       reżyseria: Peter Mackenzie
       scenariusz: Peter Mackenzie
       czas trwania: 104 min
       produkcja: USA
      
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)