UWAGA!

Poranki w Multikinie

 Elbląg, Poranki w Multikinie

W każdą sobotę o godz. 11 Multikino zaprasza na cykl „Poranków z Nickiem”.  Natomiast w każdą niedzielę o godz. 11 odbywają się „Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!”. Bilety kosztują 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci. Ta forma pokazów filmowych adresowana jest do szerokiej grupy dzieci w wieku 3-12 lat.

Sobotnie „Poranki z Nickiem”
       Głównymi bohaterami spotkań są m.in.: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron i Dora. Współorganizatorem „Poranków z Nickiem” jest dziecięca stacja telewizyjna Nickelodeon Polska.
      
       Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! Podczas każdego spotkania, prezentowane są 3 odcinki.
       Nurkuj Olly, Nurkuj! to opowieść o przygodach okręcików podwodnych i ich fascynującym życiu w morskich głębinach, gdzie poznają tajemnice podwodnego świata, chronią oceaniczną przyrodę, ratują morskie stworzenia. Głównymi bohaterami jest Olly i jego przyjaciółka Beth, którzy mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie słońce odkrywa tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.
       Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! przyniosą na pewno wiele emocjonujących momentów. Nauczą dzieci jak trzeba rozwiązać problemy i jak szukać rozwiązań w przeróżnych sytuacjach. Olly i Beth pokażą dzieciom jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.
      
       Rezerwacji na sobotnie „Poranki z Nickiem” i niedzielne „Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!” można dokonywać na stronach www.multikino.pl.
      
       Dzieci odwiedzające kina sieci Multikino w ofercie barowej znajdą specjalną, przygotowaną dla nich ofertę - Multizestaw dziecięcy. W jego skład wchodzi: sok Cappy, 2 batoniki Milky Way oraz do wyboru popcorn karmelowy lub solony. Cena zestawu z popcornem karmelowy 17,70 zł, z popcornem solonym 15,70 zł.
      
       Bieżące informacje o porankach na www.multikino.pl.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama