[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rodzinna rozgrzewka w kinie Światowid

Elbląg, Rodzinna rozgrzewka w kinie Światowid

Rozgrzewamy się kulturalnie i filmowo, a przede wszystkim rodzinnie! Kino Światowid zaprasza od 31 maja do 2 czerwca na Rodzinną Rozgrzewkę - wydarzenie, podczas którego będzie okazja nie tylko obejrzeć świetne filmy, ale szansa, by wspólnie uczestniczyć w warsztatach i konkursach.

„Rodzinna rozgrzewka” to zapowiedź większego wydarzenia, jakim docelowo ma być Festiwal Filmów Familijnych. To sprawdzian zarówno dla widzów, jak i dla nas, czy taka forma spędzania wspólnego czasu w kinie, w naszym mieście cieszyć się będzie powodzeniem. Przez trzy dni od 31 maja do 2 czerwca na dzieci i opiekunów czeka szereg atrakcji.
      
       Przegląd filmów familijnych
       Na początek proponujemy przegląd filmów dla dzieci i młodzieży. Wśród tytułów, które obejrzą najmłodsi widzowie będą: „Paskudy", „Panda i banda", „Mamy talent" oraz „Dzień czekolady".
      
       Projekcje w ramach cykli „Kino dla mam" oraz „Filmowe Poranki" z animatorem
       Przy okazji Rodzinnej Rozgrzewki nie zapomnieliśmy o rodzicach. Dlatego też, jednym z punktów programu będzie kolejna odsłona cyklu "Kino dla mam". To specjalnie przygotowany seans, na który opiekunowie mogą przyprowadzić najmłodsze dzieci (do 3 lat). Podczas projekcji będą przyciemnione światła oraz przyciszony dźwięk.
       31 maja o godzinie 10:00 rozpocznie się pokaz filmu „Wymarzony".
      
       Dla najmłodszych, być może nie uczestniczących nigdy wcześniej w seansach dzieci, przygotowaliśmy 2 projekcje w ramach Filmowych Poranków. Oprócz zestawów filmów krótkometrażowych – „Żubr Pompik" (1.06 godz. 10:00) oraz „Przytul mnie" (2.06 godz. 10:00), na widzów czeka również zabawa z animatorem.
      
       Warsztaty filmowe dla rodzin i Filmowe Rozgrywki
       Ideą przyświecającą Rodzinnej Rozgrzewce jest wspólne spędzanie czasu. Stąd nasza propozycja, by dzieci i opiekunowie mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których będzie możliwość stworzenia filmów krótkometrażowych, zawierających gotowe materiały (zdjęcia rodzinne, nagrania).
      
       Drugim wydarzeniem będzie konkurs wiedzy o filmie - Filmowe Rozgrywki. Quiz filmowy to szansa, by w 3-osobowych zespołach rodzinnych zmierzyć się z zagadnieniami filmowymi. Jeżeli znacie kinematografię dziecięcą, wiecie czym zajmuje się reżyser albo jaka jest różnica między animacją rysunkową i lalkową - pytania nie powinny stanowić problemu.
      
       Warsztaty z psychologiem dla rodziców - "Emocje się liczą"
       O tym jak ważne są kategorie wiekowe przypisywane do konkretnych filmów - mało kto wie. Dlatego zaprosiliśmy psycholożkę - Sylwię Wojtysiak, aby opowiedziała nam o emocjach jakie wywołują filmy w najmłodszych widzach, a także o tym, jak mądrze i świadomie wybierać projekcje dla dzieci.  Wstęp na warsztaty jest wolny, obowiązują zapisy: kino@swiatowid.elblag.pl (temat: Warsztaty "Emocje się liczą").
      
       Filmowy plac zabaw
       Filmowy Plac Zabaw to przestrzeń, dla dzieci i młodzieży, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedzjący będą mogli stanąć za kamerą i sprawdzić się w roli reżysera, wystąpić w filmie jako aktor a także samodzielnie zmontować efekt swojej pracy. Plac będzie dostępny dla zwiedzających przez cały czas trwania Filmowej Rozgrzewki (31 maja – 2 czerwca) w godzinach od 12:00 do 18:00.
      
      
Adam Krawczuk, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama