UWAGA!

Skrzat w podróży przez świat - czas na kolejne wojaże

 
Skrzat w podróży przez świat - czas na kolejne wojaże
fot. nadesłane

Któż nie marzy o niezwykłych podróżach? Poznawanie tajemnic i kultury różnych krajów, tych sąsiedzkich i tych bardziej odległych, to prawdziwa przyjemność. Mnóstwo przygód oraz ciekawych informacji czeka na najmłodszych w jedną sobotę miesiąca w ramach cyklu „Skrzat w podróży przez świat” realizowanego przez CSE „Światowid”.

„Skrzat w podróży przez świat” to cykl spotkań, dzięki którym dzieci mają okazję odkrywać fascynujące krainy, poznawać obce kultury i zdobywać nową wiedzę.
       Wakacje się skończyły, więc Skrzaty mogą pakować swoje walizki i wyruszać w kolejne podróże. Tym razem zaczną od poznania naszego kraju. Lądowanie w Polsce już 28 września o godz. 11.00 (planowane zakończenie o 14.30). W kolejnych miesiącach ruszymy w dalsze wojaże - zwiedzimy Czechy - 26 października, Chiny - 16 listopada i Niemcy - 14 grudnia.
       Zajęcia, tradycyjnie, łączyć będą edukację z zabawą. Poprzez różne formy aktywności dzieci będą poznawać wybrany kraj, jego historię, symbole narodowe, charakterystyczne cechy, podstawowe zwroty w danym języku czy też nauczą się kroków tańców ludowych.
       Każde spotkanie rozpoczynają zajęcia edukacyjne, a następnie, w zależności od omawianego kraju, dzieci uczestniczą w lekcjach tanecznych, wokalnych, filmowych, plastycznych, teatralnych, sportowych lub językowych (2-3 wybrane formy edukacji podczas spotkania).
       Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat. Odpłatność za cały cykl (4 spotkania) wynosi 120 zł. Wszystkie zajęcia prowadzone są w CSE „Światowid”, Plac K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
       Na zajęcia zostały już tylko cztery wolne miejsca dlatego warto jak najszybciej pomyśleć o zapisach.
      
       Informacje oraz zapisy prowadzi Aleksandra Bednarczuk – kierownik działu projektów kulturalnych pod nr tel. 55 611 20 59 lub mailowo: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl
      
      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)