UWAGA!

Światowid była kobietą

 Światowid była kobietą
fot. nadesłana

Będzie i emocjonująco – bo w programie „Niebezpieczne związki” i relaksująco – bo zajmie się nami kosmetyczka. Dla głodnych wiedzy będzie możliwość jej poszerzenia – podczas seansu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, a żeby to wszystko zapamiętać – zostanie pamiątkowa fotografia. Kino Światowid 8 marca zaprasza na Dzień Kobiet.

Program nie jest napięty i pozwala na dużą swobodę. Wieczór rozpocznie się o godz. 17.30. Panie będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie (wykonają je uczniowie z Zespół Szkół Gospodarczych kierunek fototechnik i opiekun Karolina Hajec-Kalińska), skorzystać z zabiegu satynowe usta i satynowe dłonie oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami.
       Tak zadbane i zrelaksowane panie w zależności, od kulturalnych gustów będą mogły skorzystać z dwóch propozycji.
       Dla kinomanek kino Światowid przygotowało najnowszą polską produkcję – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czyli komedię romantyczną o siedmiu mężczyznach, poszukujących w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W obsadzie m.in. Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Polk czy Marcin Perchuć.
       Dla miłośniczek dobrego teatru - w kinie Światowid „Niebezpieczne związki” czyli retransmisja znakomitego spektaklu prosto z Teatru Narodowego w Londynie. Spektakl opowiada historię byłych kochanków, konkurujących w uwodzeniu i zemście za miłosne zniewagi. Podczas pełnych wyrafinowania i okrucieństwa gier arystokratów, którzy drwią z miłości i reputacji innych, ich uczucia i miłość własna okażą się bardziej kruche, niż przypuszczali.
      
       „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – projekcje 8 marca o godz. 18.00 i 20.30. Cena biletu: 14 zł. „Niebezpieczne związki” spektakl z polskimi napisami – 8 marca o godz. 19 duża sala kdina Światowid. Cena biletu: 30 zł (normalny)/ 25 zł (ulgowy)/ 20 zł (grupowy).
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)