UWAGA!

Święto zakochanych... w kinie

Święto zakochanych... w kinie

Najlepszy pomysł na spędzenie święta zakochanych? W nastrojowej atmosferze, ze słodką niespodzianką i przede wszystkim z nietypową, romantyczną komedią. Kino „Światowid” zaprasza na "Walentynki w Kinie" z filmem „Planeta singli”.

Jak mówią ci, którzy widzieli już ten film, „Planeta Singli” to z pewnością „coś nowego” – mamy tu do czynienia z niebanalnym i inteligentnym poczuciem humoru, świetnymi dialogami i różnorodnymi bohaterami. W rolach głównych występuje Maciej Stuhr - jako uwielbiany przez miliony telewizyjny showman oraz zjawiskowo piękna Agnieszka Więdłocha w roli ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki. Tych dwoje zawrze ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowie się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie) należy jej szukać. W doborowej obsadzie znaleźli się także Danuta Stenka, Paweł Domagała, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki oraz Ewa Błaszczyk. W plejadzie internetowych randkowiczów nazwiska-niespodzianki - wśród nich m.in. lider Afromental Wojtek „Łozo” Łozowski.
       W przypadające w niedzielę walentynki seanse odbywać się będą na obu salach – Kameralnej i Dużej. Pierwszy walentynkowy seans rozpocznie się na Dużej Sali o godzinie 16, kolejny o 17.30 na Sali Kameralnej, a ostatni o godz. 19 ponownie na Dużej Sali. Przed projekcją na Sali Kameralnej będzie można wziąć udział w Miłosnym Teście Filmowym z nagrodami.
       - Będzie więc możliwość popisania się swoją wiedzą na temat filmów o miłości, okazja, żeby zaimponować drugiej połówce i sprawić jej przyjemność wygrywając dla niej nagrodę – mówi Joanna Niewiadomska. – Dodam, że na naszych widzów czeka słodka niespodzianka, wprowadzający w klimat wydarzenia muzyka i scenografia przygotowana specjalnie dla spędzających walentynki w naszym kinie.
       Bilety można rezerwować i kupować on-line na stronie www.swiatowid.elblag.pl (zakładka po lewej stronie).
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...