UWAGA!

Znasz już tanie poniedziałki w Kinie Światowid?

 
Znasz już tanie poniedziałki w Kinie Światowid?

Jeszcze nie wiesz, jak spędzić dzisiejsze popołudnie lub wieczór? Wybierz się do kina! W poniedziałki w Kinie Światowid wszystkie filmy 2D można oglądać za 11 zł, a 3D za 15 zł.

Gang Wiewióra to propozycja dla całych rodzin. Trzymająca w napięciu animacja opowiada o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.
       W dzisiejszym (14 lipca) repertuarze nie zabrakło także propozycji dla starszych kinomaniaków. Do wyboru są trzy filmy: „Zacznijmy od nowa”, „Czerwony i niebieski” oraz „Frank”.
       W filmie „Zacznijmy od nowa” relacje Dana i Gretty nie rozwijają się w przewidywalny sposób – od przyjaźni do miłości. Zamiast tego przeradzają się w partnerstwo, które w zaskakujący sposób odmieni ich życie i poprowadzi całkiem nowymi ścieżkami. Połączy ich wspólny projekt – chcą nagrać piosenki Gretty w nietypowy sposób: na żywo, na ulicach Nowego Jorku, z bogatym tłem dźwięków i hałasów miasta. W trakcie tej współpracy ich wzajemna sympatia się pogłębia, ale kierunek, w którym się rozwinie nie jest jednoznacznie zarysowany – nie wiadomo, czy zostaną kochankami, przyjaciółmi, czy może tylko kumplami...
       „Czerwony i niebieski” to historia początkującego nauczyciela, który trafia na zastępstwo do szkoły średniej w Rzymie. Pełen dobrych chęci i wiary w uczniów chciałby być dla swoich wychowanków niczym Robin Williams w „Stowarzyszeniu umarłych poetów”. Jednak zamiast zarażać ich miłością do kultury i sztuki musi zmierzyć się z obojętnością klasy - konglomeratu imigrantów, dzieciaków z problemami i dorastających dziewcząt.
       Frank to charyzmatyczny lider muzycznego zespołu. Każdy chciałby go bliżej poznać, jednak nie jest to takie proste. Frank chowa bowiem twarz pod wielką maską, której nigdy nie zdejmuje – ani przed fanami, ani przed najbliższymi, Co chce ukryć ten niezwykły człowiek i genialny muzyk? Czy komuś uda się odkryć jego tajemnicę i prawdziwe oblicze?
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)