UWAGA!

Dzień Dziecka w Bajlandii

2011-05-25
Aktualizowany 2011-06-01 14:00
Elbląg, Dzień Dziecka w Bajlandii

Naszych Czytelników zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Dnia Dziecka, w którym do wygrania dziesięć wejściówek do Centrum Zabaw Bajlandia. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Centrum zostało zaprojektowane przy pomocy projektantów holenderskich, specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 1-10 lat oraz ich opiekunów. Pomysł i część urządzeń zaimportowano z Holandii która jest jednym ze światowych liderów na rynku konstrukcji zabawowych dla dzieci. Sprzęt użyty do wyposażenia jest w 100 proc. nowy i charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim wykonany jest zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa. Całe wyposażenie posiada Certyfikaty Unijne CE. Chcesz zorganizować dla swojego dziecka urodziny lub imieniny, których nigdy nie zapomni - zgłoś się do Bajlandii.
       Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dziesięć pojedynczych, godzinnych wejściówek wraz z przejazdem wybraną kolejką. Aby wygrać jedną z wejściówek wystarczyło wymienić co najmniej dwie atrakcje lunaparkowe w Bajlandii. Podpowiedzi można było znaleźć na stronie www.bajlandia.elblag.pl. Prawidłowe odpowiedzi to: bajkowa kolejka, piracki okręt, wesołe poduszkowce, kosmiczne orły, tor samochodzikowy.
      
      
Lista zwycięzców: Tomasz Bandurski, Wieńczysław Berdyczko, Anna Ciechowska, Łukasz Chojnacki, Eugenia Denis, Aurelia Kuszner, Szymon Szymański, Mirosław Więckiewicz, Joanna Zielonka, Beata Żyła. Gratulujemy. Potwierdzenie przesłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursowy.
      
------------------ Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów --------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama