UWAGA!

Flamenco dla początkujących

We wtorek, 5 października o godz. 18.30 w Centrum Tańca „Promyk” rozpoczynają się cykliczne zajęcia z flamenco. Cotygodniowe treningi adresowane są do wszystkich kobiet, niezależnie od wieku i o różnym poziomie sprawności ruchowej, kochające taniec, którym bliski jest południowy sposób ekspresji. Dla naszych Czytelniczek mamy do wygrania miesięczny karnet na zajęcia. Sprawdź, czy wygrałaś.

Flamenco nie wymaga partnera, co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla kobiet, które preferują taniec, jako formę aktywności, a pragną poznawać go indywidualnie.
       Tańczone przez kobiety, dynamiczne i wyraziste, kryje w sobie także miękkość i delikatność, podkreślaną płynnym ruchem dłoni i bioder oraz wirującą wokół ciała spódnicą.
       To niezwykły mariaż subtelności, uwodzącej kobiecości, wewnętrznego ognia i wielkiej dumy.
       Z każdym kolejnym treningiem zwolenniczki tego tańca odkrywają, że flamenco to przyjemność sama w sobie, radość z giętkości i ze sprężystości ciała, wystukana obcasami witalność, ujawniona gestem seksualność.
       W prawdziwie terapeutyczny sposób taniec ten uwalnia od nakładanych sobie codziennie ograniczeń, zwalcza stres, pozwala doświadczyć własnego ciała oraz wyrazić siebie w twórczy sposób.
       Flamenco bywa nazywane tańcem silnych kobiet przez to właśnie, że wyzwala ową siłę, wewnętrzną równowagę i poczucie bezpieczeństwa.
      
       Miesięczny karnet na zajęcia flamenco wygrała Edyta Nowicka. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama