UWAGA!

Fotografia uliczna w Fotce miesiąca

2014-01-29
Aktualizowany 2014-03-14 11:58
 
Elbląg, Czy te oczy mogą kłamać? Zwycięskie zdjęcie  w dodatkowym konkursie,
Czy te oczy mogą kłamać? Zwycięskie zdjęcie w dodatkowym konkursie, Fot. redruM

Trwa nieustanny konkurs na Fotkę miesiąca. W lutym dodatkowo proponujemy naszym konkursowiczom wykonanie zdjęć na temat „Fotografia uliczna”. Znamy zwycięzcę konkursu.

- Wyjdź na ulicę, wejrzyj w jej zakamarki i poznaj jej tajemnice. Stań się jej częścią i bądź aktywnym obserwatorem - zachęca, chcący zachować anonimowość, pomysłodawca i fundator kolejnej dodatkowej nagrody w naszym nieustającym konkursie fotograficznym.
      
       Fotografia uliczna to nie tylko miejsca, ulice, domy to również ludzie i związane z nimi sytuacje oraz zdarzenia. To przede wszystkim życie, jakim tętni ulica każdego dnia. Fotografia uliczna to fotografia o cechach dokumentu, fotoreportażu często ujmująca w sobie człowieka jako nieodzowną część otoczenia. Cechują ją również szczerość i chwila, która bywa ulotna. Na pewno nie znajdziemy w niej pozowanych kadrów ani idealnych proporcji. Bywa nieostra, poruszona, nie zawsze rozmyślnie skadrowana, jednak, to co nadaje jej wartość, to autentyczność.
      
       W lutym serdecznie zapraszamy do podjęcia szczególnego wyzwania jakim jest fotografia uliczna. Tym razem poprawność fotograficzną chowamy do szuflady! Fotografie będą ocenianie zarówno za walory artystyczne, jak również pod względem treści jaką z sobą niosą.
       Zapraszamy do zamieszczania kolejnych zdjęć przy pomocy naszego formularza konkursowego. Na zwycięzcę lutowej Fotki miesiąca czeka jak zawsze nagroda w wysokości 111,11 zł. Nagrodą w dodatkowym konkursie fotografii ulicznej są dwie interesujące książki związane z fotografią:
       Cory DeLaan "W poszukiwaniu światła"
       Scott Kelby "Fotografia cyfrowa – edycja zdjęć".
      
       Zdjęcia konkursowe prezentowane są w dziale Fotka miesiąca.
       Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
      
       ****
       W  dodatkowym konkursie tematycznym lutowej Fotki Miesiąca zwycięzyła fotka autorstwa redruM Czy te oczy mogą kłamać? Gratulujemy!
      

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama