UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gala Otwarcia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych: one wygrały zaproszenia

2015-06-16
Aktualizowany 2015-06-18 10:25
Elbląg, Gala Otwarcia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych: one wygrały zaproszenia

Na Gali Otwarcia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych, która odbędzie się już 19 czerwca o godz. 19 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” odbędzie się koncert w wykonaniu studentów Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

"MelOdbiornik" to autorski wybór utworów przygotowany specjalnie na elbląski festiwal. Publiczność usłyszy mix kultowych polskich piosenek, jak również te melodie, które przywołują wspomnienia. Nie zabraknie zatem serialowych i filmowych hitów, m.in. takich jak: głównego utworu z serialu „Polskie drogi” czy piosenek z „Halo Szpicbródka” i „07 Zgłoś się”. Galę Otwarcia poprowadzi Magdalena Emilianowicz, aktorka i dziennikarka TVP Polonia.
       Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.
      
       Podwójne zaproszenia na Galę wygrały: Maria Kulesza, Justyna Ostręga, Agnieszka Brzozowska. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama