UWAGA!

II Elbląski Przegląd Muzyczny

W najbliższą sobotę 29 września w klubie Eden odbędzie się II Elbląski Przegląd Muzyczny. Wystąpi sześć kapel rockowych. Będzie także ognisko. Początek imprezy o godz. 15. Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie.

W Przeglądzie wystąpią: In Vann, Mechaniczna Pomarańcza, Montana, Sudden Death, Evermind, Plankton. Organizatorzy pozostawili jedno miejsce dla dobrej kapeli, do której nie dotarły dotychczas informacje o imprezie, a chciałaby na niej zagrać. Pozostali wykonawcy zostali wyłonieni w wyniku przeprowadzonych w czerwcu eliminacji.
     Poziom wykonania będzie oceniało jury składające się z przedstawicieli mediów, zaproszonych gości i publiczności. Dla zwycięzców przewidziano nagrody, a dla publiczności upominki. Wszyscy wykonawcy otrzymają profesjonalny, elektroniczny zapis swojego koncertu.
     Bilety w przedsprzedaży kosztują 12 zł i można je kupić w Edenie, ul. Królewiecka 195F, w sklepie muzycznym Vidmuz przy ul. Brzozowej oraz w sklepie muzycznym H&D w Gildii Kupców Żuławskich. W dniu imprezy będą kosztować 15 zł i będzie je można nabyć w Edenie.
     Bilety będzie można wymienić w barze klubowym do wysokości wartości biletu.
     W czasie Przeglądu przewidziano ognisko z możliwością upieczenia kiełbasek. Impreza potrwa do godz. 22.
     Projekt powstał dzięki współpracy Firmy DUO i Szkoły Językowej BRITISH SCHOOL.
     
     Pojedyncze zaproszenia na to muzyczne wydarzenie wygrali: Dorota Milewska, Natalia Lewkiewicz,Tomasz Kowalczyk i Łukasz Lewandowski. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama