UWAGA!

Jam w Krypcie

2012-08-20
Aktualizowany 2012-08-28 10:50
 
Elbląg, Na zdj. od lewej: Szymon Burnos, Patryk Giedziun, Tomasz Chyła, Sławek Koryzno
Na zdj. od lewej: Szymon Burnos, Patryk Giedziun, Tomasz Chyła, Sławek Koryzno (fot. Konrad Kosacz)

W ramach projektu "Coolturalna Starówka", Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza we wtorek, 28 sierpnia na jam session w Krypcie. Tym razem wieczór jazzowy rozpocznie się trochę później, bo o godz. 21.00. Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

W ubiegły wtorek niespodzianką dla bywalców wieczorów jazzowych był udział artystów z Trójmiasta – saksofonisty Michał Sasinowskiego oraz Tomasza Chyły, grającego na skrzypcach elektrycznych. Dla obu muzyków był to pierwszy występ w Elblągu. Towarzyszył im perkusista Sławek Koryzno, który już dwukrotnie brał udział w jam session w Krypcie, pianista Szymon Burnos, elblążanin, obecnie mieszkaniec Trójmiasta oraz basista Patryk Giedziun. Do końca projektu zostało tylko pięć takich spotkań jazzowych, dlatego tym bardziej warto na nie przyjść.
      
       Wstęp na jam session kosztuje 10 zł, z czego połowa jest przeznaczona na wykorzystanie w barze, natomiast 5 zł jest wkładem na rzecz Stowarzyszenia Laboratorium Sztuki.
      
       Pojedyncze zaproszenia na jam w Krypcie wygrali: Alicja Małolepsza, Kamila Czajka, Piotr Knerowicz. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów w portEl.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama