UWAGA!

Magiczna Noc Rabatów

2010-11-22
Aktualizowany 2010-11-30 13:00
Magiczna Noc Rabatów

Już 26 listopada, w piątek, w godzinach 21.00 - 24.00 Centrum Handlowe Ogrody zaprasza na Magiczną Noc Rabatów, podczas której każdy będzie mógł skorzystać z wyjątkowych ofert promocyjnych przygotowanych specjalnie na tę okazję przez sklepy Centrum. Sprawdź, czy wygrałaś!

Tylko tego dnia sklepy Centrum otwarte będą dłużej, bo aż do północy. Będzie to niepowtarzalna okazja do zrobienia pierwszych świątecznych zakupów i to w wyjątkowo korzystnych cenach!
      
       Przed nami Święta… magiczne, rodzinne, ciepłe, pełne niespodzianek i prezentów.
      
       Specjalnie dla Państwa Centrum Ogrody przygotowało świąteczny konkurs. Aby wygrać wystarczy dokończyć zdanie oraz je uzasadnić: Gdybym spotkała / spotkał prawdziwego św. Mikołaja w Centrum Ogrody, poprosiłabym / poprosiłbym go o ….”
      
       Najciekawszą odpowiedź przesłała Anna Maszaro: "Gdybym spotkała św. Mikołaja w Centrum Ogrody, poprosiłabym go o … filiżankę kawy z mlekiem, tego Pana o niebieskich oczach, i ten piękny zegarek o srebrnych wskazówkach by mierzył nam cudowny czas ...". Gratulujemy wygranej. Nagroda w postaci zegarka o wartości 350 zł jest do odbioru w redakcji.
      
      
Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów.

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej