UWAGA!

Mjazzga: Dreadless Lions

Elbląg, Mjazzga: Dreadless Lions

Klub Mjazzga ma przyjemność zaprosić w niedzielę (16 września) o godz. 20.15 wszystkich wielbicieli roots reggae na wyjątkowy koncert prawdziwej legendy polskiego roots reggae - Dreadless Lions. Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na koncert. Sprawdź, czy wygrałeś.

Zespół Dreadless Lions jest jednym z nielicznych, a nawet możliwe, że jedynym w Polsce zespołem, wiernie wykonującym oryginalną muzykę Roots Reggae. Jak mawia o nich wieloletni dziennikarz radiowy i główny animator reggae w Polsce, Włodzimierz Kleszcz: „Takiego „roots” to już nawet na Jamajce nikt nie gra”.
       Wieloletnia współpraca między członkami zespołu sprawia, że ich koncerty stwarzają atmosferę rzadko spotykaną na polskich koncertach Reggae’owych, pozostawiając w ludziach trwały ślad w postaci pozytywnej energii, traktuje muzykę jako poważną sztukę, powodując niekomercjalne podejście do realizacji swoich nagrań. Koncerty Dreadless Lions zespołu to unikatowe wydarzenia, których warto doświadczyć.
      
       Koncert będzie miał miejsce w klubie Mjazzga w niedzielę 16 września o godz. 20.15
      
       Bilety: 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu. Rezerwacje pod adresem mjazzga@mjazzga.pl.
      
       Pojedyncze zaproszenia na koncert wygrali: Lubomir Czujko, Bogusław Golder. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama