UWAGA!

Multikino: Bob, Sam i Tomek

2009-09-04
Aktualizowany 2009-12-18 13:25
Elbląg, Multikino: Bob, Sam i Tomek

W każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza młodsze dzieci na specjalne poranki ze znanymi bohaterami bajek „Bob Budowniczy”, „Strażak Sam” oraz „Tomek i przyjaciele”. Początek zawsze o godz. 10:30. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, kto wygrał.

Multikino przygotowało pokazy bajek, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych widzów.
       W każdą sobotę i niedzielę maluchy będą mogły oglądać przygody Boba Budowniczego, Strażaka Sama oraz Tomka i jego przyjaciół. Podczas każdego seansu emitowane są dwa odcinki każdej z bajek (w niedzielę powtórki z soboty). Co tydzień nowe odcinki.
       Ta forma pokazów adresowana jest do najmłodszej grupy wiekowej, dzieci w wieku od 2 do 6 lat .
       O bohaterach każdej z bajek:
       Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999) – angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Głównymi bohaterami są Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder) i jego paczka złożona z sympatycznych maszyn budowlanych: koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a. W polskiej wersji językowej nie są używane imiona maszyn. Zamiast tego pojawiają się ich nazwy, np. betoniarka, walec.
       Strażak Sam (ang. Fireman Sam, 1987-2005) – brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Potrafi on nie tylko gasić pożary, ale i również rozwiązywać różne problemy. Serial opowiada o przygodach dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Tytułowy bohater serii, dzielny i odważny strażak imieniem Sam, wraz ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii (połączenie nazw dwóch walijskich miast - Pontypridd i Tonypandy).
       Tomek i przyjaciele (ang.: Thomas the Tank Engine and Friends) jest telewizyjnym serialem opartym na serii książeczek dla dzieci The Railway Series, napisanych przez wielebnego Wilberta Awdry, prywatnie wielkiego entuzjastę kolei. Ten program był pierwszy raz transmitowany w 1984. Tomek i przyjaciele składa się obecnie z 308 odcinków podzielonych na 12 serii. Tomek jest parowozem tendrzakiem - lokomotywą nie posiadającą tendra. Jest małą lokomotywą pomalowaną na kolor błękitny. Niektóre jego elementy są pomalowane na czerwono, a po obu stronach kotła ma namalowaną złotą farbą cyfrę 1. Tomek ma sześć średnich kół o kolorze błękitnym.
      
       Podwójne zaproszenie na sobotni lub niedzielny poranek wygrałą Magdalena Staroń. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem. 
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama