UWAGA!

Multikino: Jesteś Bogiem

2012-09-19
Aktualizowany 2012-09-21 10:42
Elbląg, Multikino: Jesteś Bogiem

W piątek 21 września w Multikinie „Sensacyjne seanse”, czyli premiera filmu „Jesteś Bogiem”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film - seans od poniedziałku do czwartku. Sprawdź, czy wygrałeś.

„Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny "Jestem Bogiem", stali się głosem pokolenia młodych Polaków.
       Scenariusz Maciej Pisuk. Reżyseria Leszek Dawid. Obsada: Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik. Biograficzny/Muzyczny/Dramat społeczny. Polska 2012, 110 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Podwójne zaproszenie na film - seans od poniedziałku do czwartku wygrał Piotr Knerowicz. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Nagroda do odebrania w redakcji portElu.
      
       Regulamin konkursów.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama