UWAGA!

Multikino: Pamięć absolutna

2012-08-30
Aktualizowany 2012-09-04 10:50
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Już w piątek (31 sierpnia) w Multikinie premiera megaprodukcji Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów jak "Dzień niepodległości" i "Faceci w czerni", zrealizowanej na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka. Zobacz Pamięć absolutną. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film - seans od poniedziałku do czwartku. Sprawdź, czy wygrałeś.

W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.
       Scenariusz: James Vanderbilt, Kurt Wimmer, Mark Bomback. Reżyseria Len Wiseman. Obsada: Colin Farrell, Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bryan Cranston. Akcja/fantastyczno-naukowy, Kanada, USA, 2012, 121 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Podwójne zaproszenie na film - seans od poniedziałku do czwartku - wygrał Michał Bilewicz. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów w portEl.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama