UWAGA!

Multikino: Uprowadzona 2

2012-10-04
Aktualizowany 2012-10-05 15:45
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Od piątku (5 października) w Multikinie kontynuacja jednego z najlepszych filmów akcji w historii kina, dzięki któremu Liam Neeson stał się gwiazdą. Zobacz Uprowadzoną 2. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (seans od poniedziałku do czwartku). Sprawdź, czy wygrałaś.

Kilka lat po wydarzeniach, które miały miejsce w Paryżu, emerytowany agent CIA Bryan Mills (Liam Nesson) jest po raz kolejny zmuszony do podjęcia działań aby chronić swoją rodzinę przed grupą gangsterów. Podczas rodzinnych wakacji w Stambule, Bryan wraz z żoną Leonore (Famke Janssen) zostają porwani. Porywacz to Murad Hodża (Rade Šerbedžija), który poszukuje zemsty za torturowanie i zabicie syna Marko. Bryan ponownie będzie musiał wykorzystać zaawansowane techniki sił specjalnych i z pomocą córki Kim (Maggie Grace) walczyć z porywaczami.
       Reżyseria: Olivier Megaton. Scenariusz: Luc Besson, Robert Mark Kamen. Obsada:Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen. Kryminał/thriller/akcja, USA 2012, 92 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Podwójne zaproszenie (seans od poniedziałku do czwartku) wygrała Magdalena Maszaro. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Nagroda do odebrania w redakcji portElu.
      
       Regulamin konkursów w portel.pl
      
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama