UWAGA!

Multikino: Żółwik Sammy 2

2012-10-04
Aktualizowany 2012-10-05 15:48
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Nieustraszony zdobywca mórz i oceanów, najwytrwalszy podróżnik świata i ulubieniec wielomilionowej europejskiej widowni żółwik Sammy powraca na ekrany kin - premiera 5 października w Multikinie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film w wersji 2D (seans od poniedziałku do czwartku). sprawdż, czy wygrałaś.

Tym razem dzielny żółwik wpada w sidła podstępnych łowców i trafia do luksusowego oceanarium, gdzie u boku najbardziej malowniczych mieszkańców rafy koralowej zabawia turystów z różnych zakątków globu. Niepoprawny optymista i wytrawny pirat podmorskich głębin nie byłby jednak sobą, gdyby kilka chwil po uwięzieniu nie zaczął szykować błyskotliwego planu ucieczki. Pomyślność brawurowej akcji zależy jednak od pomocy trzęsącego koralową fauną konika morskiego o nieadekwatnym do postury przydomku Big Boss, a także od wsparcia wysoce kapryśnej, acz niezawodnej drużyny pingwinów.
       Scenariusz: Domonic Paris. Reżyseria: Ben Stassen. Animowany/przygodowy, 92 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Podwójne zaproszenie na film w wersji 2D (seans od poniedziałku do czwartku) wygrała Małgorzata Ukleja. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Nagroda do odebrania w redakcji portElu
      
       Regulamin konkursów w portel.pl
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama