UWAGA!

Na wystawę kotów

W sobotę i niedzielę (29 i 30 września) w hali lodowiska przy ul. Karowej odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania sześć podwójnych zaproszeń na imprezę. Sprawdź, czy wygrałeś.

Wystawa organizowana jest w Elblągu już po raz drugi. Poprzednia, która odbyła się w styczniu, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. Jak podkreśla Andrzej Nowoświat, współorganizator imprezy, styczniową wystawę odwiedziło blisko 4 tysiące osób. Dlatego tym razem nauczeni doświadczeniem organizatorzy postanowili zaprezentować koty na dużo większej hali.
     Na wystawie będzie można zobaczyć około 250 kotów 20 ras: od popularnych persów, egzotyków i syjamów zaczynając, przez duże maine coony, norweskie leśne i koty syberyjskie, pluszowe koty brytyjskie, zielonookie rosyjskie niebieskie, gadatliwe orienty, po ciągle jeszcze rzadko spotykane w Polsce koty kartuskie i seszelskie. Dodatkową atrakcją wystawy będzie prezentacja kotów norweskich leśnych. Ponadto odbędą się prezentacje multimedialne i prelekcje dotyczące genetyki kotów i pielęgnacji futra kotów długowłosych. Na elbląską wystawę koty przyjadą m.in. z Niemiec, Litwy, Łotwy, Estonii, Danii i oczywiście z Polski.
     Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowychpotrwa dwa dni, czynna będzie w godz. 10-18.
     
     Podwójne zaproszenia wygrali: Marta Radziszewska, Justyna Perszke, Paweł Ekes, Oskar Lewański, Zofia Kowalska, Marzena Lipska. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama