UWAGA!

Noc ze Scarlett Johansson - maraton

 Elbląg, Noc ze Scarlett Johansson - maraton

W sobotę 10 czerwca Multikino zaprasza na „Noc ze Scarlett Johansson” - maraton filmów z udziałem tej aktorki. Na ekranie zobaczymy trzy filmy: „Wyspa”, „Między słowami” i „W doborowym towarzystwie”. Sprawdź, czy wygrałeś jedno z pięciu zaproszeń.

Wyspa
     Akcja filmu rozgrywa się w połowie XXI wieku. Lincoln Six - Echo i Jordan Two - Delta są jednymi z setek mieszkańców zamkniętego ośrodka. Ich codzienne życie jest monitorowane, pozornie dla ich własnego dobra. Jedynym wyjściem i nadzieją, którą wszyscy się łudzą, jest być wybranym na Wyspę, ostatni wolny od zanieczyszczeń skrawek lądu, jaki ocalał po katastrofie ekologicznej, która podobno uśmierciła na planecie wszystkich, oprócz nich. Dręczony od jakiegoś czasu koszmarami Lincoln staje się niespokojny i zaczyna poddawać w wątpliwość restrykcje ograniczające ich życie...
     Reżyseria: Michael Bay, scenariusz: Alex Kurtzman, Roberto Orci, Caspian Tredwell-Owen. Obsada: Scarlett Johansson, Ewan McGregor, Steve Buscemi, Djimon Hounsou, Sean Bean. USA 2005.
     
     Między słowami
     Zapomniany, starzejący się aktor telewizyjny przyjeżdża do Japonii, aby wziąć udział w zdjęciach do filmu reklamowego. Młoda żona zapracowanego męża nudzi się, pozostawiona sama sobie. Pewnego dnia ich ścieżki przetną się. Dwoje Amerykanów w Tokio - to początek pięknej przyjaźni...
     Scenariusz i reżyseria: Sofia Coppola. Obsada: Bill Murray, Scarlett Johansson. USA 2003.
     
     W doborowym towarzystwie
     Dan Foreman skończył 51 lat i raczej nie ma powodów do narzekania. Od dawna kieruje biurem reklamy w tygodniku, który ostatnio bije rekordy sprzedaży. Pismo zawdzięcza swój sukces w dużej części właśnie Danowi i jego sprawdzonemu, ciepłemu podejściu do klientów oraz świetnej pracy zespołowej. Nawet wieści o kolejnym potomku, którego spodziewa się jego żona, oraz o przyjęciu najstarszej córki Alex na - dość drogi - nowojorski uniwersytet, nie potrafią zmącić spokoju Dana. Nowe wydatki mogą znacznie obciążyć jego finanse, ale skoro dotąd zawsze łączył koniec z końcem, to czemu teraz miałoby być inaczej?
     Scenariusz i reżyseria: Paul Weitz. Obsada: Dennis Quaid, Topher Grace, Marg Helgenberger. USA 2004.
     
     Podwójne zaproszenia na nocny maraton filmowy wygrali: Anna Przybyłek, Paulina Majewska, Barbara Aleksandrowicz, Jarek Rolnicki i Mirosław Marcinkowski. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
oprac. OK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama