UWAGA!

Oni wygrali karnet na mecze Startu

2019-01-04
Aktualizowany 2019-01-07 12:03
 
Elbląg, Oni wygrali karnet na mecze Startu

7 stycznia EKS Start Elbląg zainauguruje drugą rundę rozgrywek PGNiG Superligi kobiet w sezonie 2018/19. Mamy dla naszych czytelników pięć karnetów na mecze elbląskiej drużyny. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

Karnet wygrali: Elżbieta Łokuciewska, Agnieszka Jodko, Jarosław Truty, Józef Noga i Hanna Minkiewicz. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Mecze drugiej rundy rozgrywek tradycyjnie będą rozgrywane w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej. Pierwsze spotkanie już za kilka dni, a dokładnie 7 stycznia, kiedy to elblążanki podejmą Piotrcovię Piotrków Trybunalski. W sprzedaży są już karnety na pojedynki z udziałem naszej drużyny, które można nabyć w siedzibie klubu w cenie 90 zł. Obowiązują one na dziesięć meczów PGNiG Superligi Kobiet oraz dodatkowe mecze Pucharu Polski rozgrywane w elbląskiej hali. Dla naszych czytelników mamy pięć karnetów. Aby wygrać jeden z nich należy przesłać wiadomość na adres konkurs@portel.pl, w temacie wiadomości udzielić odpowiedzi na pytanie jak nazywa się kapitan Startu. Rozwiązanie konkursu 7 stycznia o godz. 12.
      
       UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama