UWAGA!

Przez żołądek do serca: zaproś ukochaną osobę na kolację

 Przez żołądek do serca: zaproś ukochaną osobę na kolację

Niedługo dzień zakochanych, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Mamy rozwiązanie tego problemu! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest romantyczna kolacja w Hotelu Młyn o wartości 200 zł.

Najlepszym prezentem, jaki możecie podarować i otrzymać od kogoś, jest wspólnie spędzony czas! W Walentynki pójdźcie razem na spacer, spędźcie popołudnie w swoim towarzystwie i pomyślcie, co zjedlibyście podczas romantycznego wieczoru. W naszym konkursie do wygrania jest pyszna kolacja, która może zakończyć się deserem. Przez żołądek do serca traficie dzięki Restauracji Hotelu Młyn. Voucher o wartości 200 zł do zrealizowania po 14 lutego.

Żeby zdobyć voucher na kolację, wystarczy wysłać wiadomość na adres walentynki@portel.pl, zawierającą:

- wasze wspólne zdjęcie,

- krótki opis, za co cenisz tę drugą osobę

- numer kontaktowy

Autor wiadomości, która nas rozbawi albo najbardziej chwyci za serce, otrzyma walentynkową nagrodę. Nie traćcie czasu, tylko napiszcie do nas i cieszcie się romantyczną kolacją dla dwojga.

 

Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego do godz. 12. Nadesłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na publikację zdjęcia oraz dołączonego do niego opisu.

 

Zobacz regulamin konkursu 

 

---- promocja ----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie