UWAGA!

Sobota w Paryżu

2011-06-13
Aktualizowany 2011-06-20 09:10

Centrum Handlowe Ogrody zaprasza na niezwykłą podróż do miasta świateł i luksusu, miasta Moulin Rouge, miasta żabotów, koronkowych haleczek i czarnych pończoch w najbardziej znanym tańcu, jaki kiedykolwiek powstał. Poczuj klimat Paryża

Iście paryskie atrakcje czekają na Państwa w Centrum Ogrody już w najbliższą sobotę, 18 czerwca w godzinach 11.00 – 17.00. Będzie to wyjątkowa okazja do bliższego poznania kultury Francji, zasmakowania w osławionej kuchni francuskiej, a także wsłuchania się w dźwięki płynące z akordeonu, czy obejrzenia pełnego temperamentu Can Cana.
      
       Dodatkową atrakcją dla każdego, kto zrobi zakupy w sklepach Centrum Ogrody w dniu imprezy, będzie możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za dokonane na terenie Centrum zakupy. Specjalnie dla Państwa Centrum Ogrody przygotowało też liczne konkursy z ciekawymi nagrodami.
      
       W paryskim konkursie Centrum Handlowe Ogrody ufundowało zaproszenie* na romantyczny, 2-dniowy pobyt w Spa „Zajazdu Remi” mieszczącego się w Bogaczowie 17C. Aby wygrać nagrodę wystarczyło dokończyć zdanie: „Francję kocham za…”. Najciekawszą, najbardziej niepowtarzalną odpowiedź przesłała Kamila Czachorowska.  Zwycięskie hasło to: Francję kocham za to, że jest to jedyne miejsce, w którym mężczyzna, wyznając swe uczucia partnerce, nigdy nie zostanie odrzuconym. Gratulujemy. Potwierdzenie przesłaliśmy mailem.
      
      

 


      
       * Zaproszenie do realizacji dla dwóch osób do dnia 31 grudnia 2011r. Wartość zaproszenia 500 zł.
      
       Regulamin konkursu.
      
      

----------------- Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów ---------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej