UWAGA!

Światowid: Dzwoneczek

 Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin. Od najbliższego piątku, 14 września, w kinie „Światowid” film „Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł”. Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie na film. Sprawdź, czy wygrałeś.

„Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł” to kolejny film przygodowy z disnejowskiej serii o wróżkach, po „Dzwoneczku” (2008), „Dzwoneczku i zaginionym skarbie” (2009) oraz „Dzwoneczku i uczynnych wróżkach” (2010).
       Tym razem obejrzymy magiczną podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemnic Zimowego Lasu. Ciekawość przygód doprowadzi wróżkę do niezwykłego odkrycia i ujawnienia tajemnicy, która na zawsze zmieni życie Dzwoneczka i zjednoczy w Przystani Elfów wróżki ciepłych i zimnych pór roku.
       Scenariusz: Tom Rogers, Ryan Rowe, Bobs Gannaway, Peggy Holmes. Reżyseria Peggy Holmes. Obsada: Natalia Rybicka, Katarzyna Żak, Weronika Książkiewicz, Marek Barbasiewicz, Piotr Bajtlik, Zbigniew Waleryś. Animacja, przygodowy, USA, 2012, 92 min.
      
       Animacja „Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł” w kinie „Światowid” od 14 do 27 września. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy.
      
       Pojedyncze zaproszenie wygrał Krzysztof Kwapiszewski. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów w portEl.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama