UWAGA!

Światowid: Felix, Net i Nika ...

 Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Od najbliższego piątku, 28 września kino „Światowid” zaprasza na film „Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa” - ekranizację bestsellerowej powieści dla młodzieży autorstwa Rafała Kosika. Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałeś.

Bohaterami filmu są Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, którzy przeżywają niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne, towarzyszy im Manfred - program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód przyjaciele napotykają wiele trudności, siła ich przyjaźni i ich zdolności pomogą im wyjść cało z największych opresji. Niesamowite przygody Felixa, Neta i Niki to propozycja dla miłośników połączenia realizmu i magii.
      
       Film Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa w kinie „Światowid” od 27 września do 11 października. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. Rezerwacja: 55 611 20 68, 76 i szczegółowy repertuar na stronie.
      
       Pojedyncze zaproszenie wygrał Dariusz Wojcieszyński. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów portEl.pl
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama