UWAGA!

Światowid: Madagaskar 3

2012-09-06
Aktualizowany 2012-09-07 11:08
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

„Madgaskar 3” w kinie „Światowid” tylko przez tydzień, od najbliższego piątku 7 września. Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie na film. Sprawdź, czy wygrałaś.

Lew Alex oraz jego kumple zebra Marty , hipopotamica Gloria i żyrafa Melman robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz przypadkowo trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jednym z kasyn w Monte Carlo.
      
       Wkrótce za sprawą niefortunnych zbiegów okoliczności wszystkie zwierzaki mają się przekonać co to znaczy być ściganym. Ich tropem rusza bowiem francuska oficer kontroli zwierząt Chantel DuBois , której nie bardzo jest w smak, że w jej rewirze na wolności hulają zwierzęta z zoo. Do tego ekscytuje ją możliwość upolowania pierwszego lwa w swoim życiu! Aby ujść cało z tej opresji załoga ‘Zoo’ wpada na pomysł działania pod przykrywką podupadłego cyrku wędrownego. Rodzi się perfekcyjny plan: postawić na nogi cyrk, odkryć kilka nowych talentów, rzucić Europę na kolana i tym sposobem ocalić skórę podczas długiej drogi do nowojorskiego domu.
       reżyseria: Eric Darnell, Tom McGrath
       scenariusz: Noah Baumbach, Eric Darnell
       czas trwania:1 godz. 29 min.
       gatunek: animacja, familijny, komedia, przygodowy
       produkcja: USA
      
       Animacja „Madagaskar 3” w kinie „Światowid” od 7 do 13 września. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy.
      
       Pojedyncze zaproszenie na film wygrała Paula Orzechowska. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem. Nagroda do odebrania w redakcji portEl.pl
      
       Regulamin konkursów w portEl.
      
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama