UWAGA!

Światowid: Misiaczek

2012-09-14
Aktualizowany 2012-09-14 15:24
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Duński kulturysta poszukujący w Tajlandii szczęścia w miłości. Film „Misiaczek” w kinie „Światowid” od najbliższego piątku, 14 września. Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie na film. Sprawdź, czy wygrałaś.

Misiaczek” to historia Dennisa, który ma tylko jedno marzenie - znaleźć prawdziwą miłość. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, bo… Dennis jest chorobliwie nieśmiały. Co z tego, że jest kulturystą i wygląda jak Schwarzenegger w najlepszych latach, kiedy wobec kobiet czuje się bezradny? W dodatku ma nadopiekuńczą matkę, która nie zniosłaby innej kobiety u jego boku.
      
       Kiedy brat matki poślubia piękną dziewczynę z Tajlandii, Dennis postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Wydaje mu się, że w gorącym, egzotycznym kraju będzie miał więcej szczęścia do kobiet niż w zimnej Danii. Tętniąca życiem Pattaya okazuje się jednak dla niego prawdziwym szokiem kulturowym. Natarczywe Tajki, przyzwyczajone do seksturystów, burzą naiwne wyobrażenie Dennisa na temat prawdziwej miłości. Sfrustrowany, idzie rozładować napięcie do miejscowej siłowni. I wtedy spotyka kobietę swoich marzeń.
       Scenariusz: Mads Matthiesen, Martin Zandvliet. Reżyser Mads Matthiesen. Obsada: David Winters, Kim Kold, Elsebeth Steentoft. Dramat, Dania, 2012, 92 min.
      
       Film „Misiaczek” w kinie „Światowid” od 14 do 27 września. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy.
      
       Pojedyncze zaproszenie wygrała Sandra Piechocka. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów w portEl.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama