UWAGA!

Światowid Paniom

Elbląg, Światowid Paniom

Światowid zaprasza swoich widzów na niepowtarzalny wieczór 8 marca. Z okazji Dnia Kobiet kino przygotowało niespodzianki zarówno dla pań, jak i panów. Będą wyjątkowi goście, kwiaty, szampan i specjalny film „Z ust do ust”. Sprawdź, czy wygrałaś zaproszenie.

Sarah Huttinger zgodziła się wyjść za swojego chłopaka Jeffa, lecz teraz z przerażeniem zastanawia się, jak przez to przejdzie. Jej kariera dziennikarska zatrzymała się na pisaniu nekrologów dla „New York Timesa”. Teraz jej siostra Annie wychodzi za mąż za swego partnera do tenisa, przez co Sarah musi wrócić do domu w kalifornijskiej Pasadenie, aby wziąć udział w ceremonii weselnej... Jedyne, co pozwala jej znieść te odwiedziny, to towarzystwo jej zgryźliwej babki Katharine...
     Reżyseria Rob Reiner, scenariusz Ted Griffin. Obsada: Jennifer Aniston, Kevin Costner, Shirley MacLaine, Mark Ruffalo. USA 2005.
     Tego wieczoru każdy widz przywitany zostanie lampką szampana, a panie obdarowane kwiatami. Specjalnymi gośćmi Światowida będą dziennikarki - Joanna Ułanowska z elbląskiego oddziału Radia Olsztyn i Joanna Kostańczuk z Telewizji Elbląskiej. Ponadto będzie można skorzystać z bezpłatnej sesji zdjęciowej wykonanej przez „Studio Dwa”. Początek imprezy godz. 20. Rezerwacja miejsc pod numerem 055 611 20 68.
     Z okazji Dnia Kobiet dwuosobowe karnety na premierę filmu „Z ust do ust” do nabycia w promocyjnej cenie 12 zł.
     Pojedyncze zaproszenia na Dzień Kobiet w Światowidzie wygrały: Wioleta Bieńkowska, Anna Strzelecka, Małgorzata Gniazdowska, Karolina Sarnowska, Izabela Hulanicka, Patrycja Szczawińska, Anna Rosińska, Aneta Gąsiorowska, Jolanta Lisewska i Joanna Duljan-Gocek. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
Oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama