UWAGA!

Światowid: Rzecz o mych smutnych dziwkach

2012-08-10
Aktualizowany 2012-08-10 15:48
 
materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

90-letni dziennikarz zamierza świętować swoje okrągłe urodziny i z tej okazji chce sprawić sobie prezent, dzięki któremu poczuje, że żyje... Adaptacja powieści Gabriela Garcii Marqueza, film „Rzecz o mych smutnych dziwkach” w kinie „Światowid” od najbliższego piątku, 10 sierpnia. Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie na wybrany seans filmu. Sprawdź, czy wygrałeś.

Ekranizacja ostatniej powieści autora „Miłości w czasach zarazy” Gabriela Garcíi Márqueza, to opowieść o emerytowanym dziennikarzu, który po latach korzystania z życia, zdobywa się na odwagę, by spełnić swoją największą i dotąd niezaspokojoną erotyczną fantazję. Marzy o szalonej, upojnej nocy z dziewicą. Ta niecodzienna zachcianka wprowadza w jego życie niepokój. Czy będzie to pierwsza prawdziwa miłość w jego życiu?
       Powieść „Rzecz o mych smutnych dziwkach” opublikowana została w 2004 roku i jest to ostatnia książka jaką dotychczas wydał Garcia Marquez, zdobywca literackiej Nagrody Nobla.
       Scenariusz: Henning Carlsen, Jean-Claude Carrière. Reżyseria: Henning Carlsen. Obsada: Angela Molina, Emilio Echevarria, Geraldine Chaplin. Melodramat. Meksyk, Hiszpania, Dania, USA, 2011, 90 min.
      
       Film „Rzecz o mych smutnych dziwkach” w kinie „Światowid” od 10 do 23 sierpnia. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy.
      
       Pojedyncze zaproszenie na film wygrał Filip Bojczuk. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów w portEl.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej