UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wygraj "Codziennik współczesnego seniora"!

2011-04-01
Aktualizowany 2011-04-08 09:59
Elbląg, Wygraj "Codziennik współczesnego seniora"!

Nakładem wydawnictwa Radwan ukazał się właśnie "Codziennik współczesnego seniora". Zapraszamy naszych Czytelników do kolejnej edycji konkursu, w którym mamy do wygrania jeden egzemplarz książki. Sprawdź, czy wygrałeś!

Codziennik współczesnego seniora - to przewodnik po drogach jesieni dla wszystkich, którym z różnych powodów bliskie są problemy osób starszych. Niczego nie narzuca. Informuje, pokazuje możliwe do realizacji rozwiązania, proponuje metody rehabilitacji i zachęca do dalszego działania, korzystania z pomocy organizacji pozarządowych i wolontariuszy oraz dokonywania samodzielnych wyborów. Trzy części i wiele tematów popartych własnym doświadczeniem autorki podczas zmagania się z niepełnosprawnością, pracy z osobami starszymi, wolontariuszami oraz studentami podejmującymi praktyki m.in. w domach opieki całodobowej i ośrodkach pomocy społecznej. Napisany jest pogodnym, niekiedy humorystycznym językiem, co łagodzi "ciężar" niektórych trudnych tematów.
      
       Marta Kowalczyk jest elblążanką, absolwentką III LO w Elblągu i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu. Prowadzi wykłady zlecone na kierunku Nauka o Rodzinie Wydziału Teologii UWM w Olsztynie. Jest autorką " Niezbędnika ojca", wielu artykułów dotyczących historii duchowości, szeroko rozumianych chrześcijańskich tradycji i rytuałów świątecznych oraz problemów osób niepełnosprawnych, które od lat dotyczą także jej samej.
      
       Aby wygrać książkę wystarczyło wyjaśnić na czym polega ludoterapia? Odpowiedź: Ludoterapia polega na leczeniu zabawą. Książkę wygrał Marcin Mich. Gratulujemy. Potwierdzenie przesłaliśmy mailem. Zapraszamy po odbiór nagrody do redakcji.
      
       Prosimy zapoznać się z regulaminem.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama