UWAGA!

Wygraj torcik!

2011-06-08
Aktualizowany 2011-06-22 10:30
Wygraj torcik!

20 maja na elbląskiej Starówce została otwarta pierwsza cukiernio-kawiarnia T. Deker Patissier & Chocolatier. Naszych Czytelników zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy pyszne torciki.

Unikalne produkty i ich jakość to podstawowy element wyróżniający markę spośród innych firm z branży cukierniczo – czekoladowej. Wieloletnie doświadczenie budowane jest od 2000 roku w oparciu o rozwiązania najlepszych francuskich i szwajcarskich cukierników. Spółka jest właścicielem unikalnych receptur, które stanowią o jakości niepowtarzalnych produktów. Obecnie posiada siedem sklepów na terenie Trójmiasta i okolic.
       Elbląski punkt przy ul. Rzeźnickiej oferuje Klientom ręcznie robione produkty powstające w oparciu o tradycyjne receptury oraz najlepsze surowce. W ofercie T. Deker Patissier & Chocolatier znajdują się ciasta, torciki, torty, tarty, ciastka kruche, ciasta francuskie, ciasteczka bankietowe, desery premium, produkty bezcukrowe dla diabetyków, produkty bezglutenowe, wyjątkowe torty weselne i okolicznościowe, niepowtarzalne torty dla dzieci, praliny, figurki. Dumą marki jest sernik cynamonowo-miodowy, który elblążanie mieli okazję degustować podczas otwarcia punku w Elblągu oraz torty okolicznościowe z tortami ślubnymi na czele. Ręcznie wykańczane indywidualnie dobranymi ozdobami cukierniczymi, zawsze spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.
       Cukiernia oferuje także wyjątkowe włoskie kawy oraz herbaty w jedwabnych saszetkach. Już niebawem w menu znajdą się desery lodowe w oparciu o receptury mistrza Tomasza Dekera. Dzięki wyjątkowej jakości produkty T. Deker zyskały duże uznanie wśród odbiorców indywidualnych oraz biznesowych.
       Aby wygrać jeden z minitorcików oferowanych przez T. Deker wystarczyło odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Na jakiej ulicy znajduje się cukiernia T. Deker Patissier & Chocolatier? Poprawna odpowiedź: Cukiernia mieści się przy ul. Rzeźnickiej. Nagrody wygrali: Wioletta Gross, Marta Gołębiowska, Przemysław Korkliniewski. Gratulujemy. Potwierdzenie przesłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursu. 

       Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów.

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej