UWAGA!

Zdrowe Życie – „Zielono mi”

2011-05-25
Aktualizowany 2011-06-08 10:00
Zdrowe Życie – „Zielono mi”

Sklep Zdrowe Życie zaprasza wszystkich Czytelników do udziału w konkursie pod hasłem „Zielono mi”. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś!

Sklep Zdrowe Życie to miejsce dla osób, które ze względu zdrowotnych zmuszeni są stosować specjalną dietę, jak i dla tych, którzy dbają o to co jedzą. W sklepie jest duży wybór produktów bezglutenowych, niskobiałkowych, bezlaktozowych, diabetycznych oraz wegetariańskich. Znajdą tu również Państwo produkty z orkiszu, amarantusa, żytnie i razowe makarony, musli, otręby, zieloną fasolę, dziki ryż oraz wiele innych ciekawych produktów. Dodatkowo do końca czerwca promocja, przychodząc z hasłem "zielono mi" otrzymasz rabat 5 proc. na wszystkiego rodzaju musli oraz otręby.
       Za oknami prawie lato, to najlepszy czas aby sięgnąć po zieloną herbatę oczyszczającą, czerwoną odchudzającą czy po Yerba mate, herbatę, która jest ulubionym napojem ludzi na całym świecie. Naturalnie pobudza umysł i ciało, poprawia komfort trawienny oraz dzięki bogactwu składników czynnych dobroczynnie wpływa na nasz organizm. Yerba mate została stworzona przez naturę, by skutecznie „ocucić” ludzi zmęczonych ciężką pracą.
       Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy zestawy herbat zielonych z owocem pigwy i owocem pomarańczy oraz mieszanka Yerba mate Beaty Pawlikowskiej (napar z wysuszonych liści ostrokrzewu paragwajskiego). Do zestawu dołączony jest zaparzacz. Aby wygrać zestaw herbat z zaparzaczem należy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie mieści się sklep Zdrowe Życie? Prawidłowa odpowiedź: Sklep znajduje się przy ul.12 Lutego 23 w Elblągu. Oto lista zwycięzców: Justyna Trybuś, Anna Wolna, Radosław Czarski. Gratulujemy. Potwierdzenia przesłaliśmy mailem.
      
      
      
      
------------------ Zapraszamy do sponsorowania naszych konkursów ----------------

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej