UWAGA!

Zobacz „Kod da Vinci” w Światowidzie

 Elbląg, Zobacz „Kod da Vinci” w Światowidzie

Na ekranie kina Światowid oglądać można filmową wersję jednej z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych powieści ostatnich czasów - „Kod da Vinci”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenia na wtorkowy seans.

Światowej sławy historyk i badacz symboli profesor Robert Langdon w środku nocy zostaje wezwany do muzeum Luwru, gdzie miało miejsce tajemnicze morderstwo. Jego ofiarą jest kustosz muzeum Jacques Saunière, który przed śmiercią pozostawił jako trop kilka zawoalowanych wskazówek i symboli. Podejrzewany o dokonanie tej zbrodni Langdon, którego własne bezpieczeństwo wisi teraz na włosku, z pomocą młodej agentki policji specjalizującej się w kodach i szyfrach, podejmuje próbę rozwikłania zagadki. Kluczowe elementy układanki kryją się w najsławniejszych obrazach mistrza Leonarda Da Vinci. Trop wiedzie do tajnego stowarzyszenia, którego zadaniem jest ochrona starożytnej tajemnicy sięgającej swoimi korzeniami 2000 lat wstecz...
     Reżyseria: Ron Howard, scenariusz: (na podstawie powieści Dana Browna) Akiva Goldsman. Obsada: Audrey Tautou, Tom Hanks, Jean Reno.USA 2006.
     Bilety w cenie 12 zł. Promocja - przy zakupie dziesięciu biletów obowiązuje specjalna cena - 10 zł.
     Pojedyncze zaproszenia na seans we wtorek o godz. 18 wygrali: Elżbieta Falkowska, Regina Murawska i Adam Wrona. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
oprac. OK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama