UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Żuławy w 1945 roku. Ludzie i ich opowieści: oni wygrali książki

2016-02-02
Aktualizowany 2016-02-10 12:18
 
Żuławy w 1945 roku. Ludzie i ich opowieści: oni wygrali książki
fot. ze strony stutthof.org

W środę, 3 lutego o godz. 17 Muzeum Stutthof zaprasza do sali kinowej Biblioteki Elbląskiej na spotkanie „Żuławy po wojnie. Historia (nie)znana”. Spotkanie połączone będzie z promocją najnowszych wydawnictw placówki. Dla naszych Czytelników mamy dwa egzemplarze książki „Żuławy w 1945 roku. Ludzie i ich opowieści”. Sprawdź, czy wygrałeś/wygrałaś.

W spotkaniu, które poprowadzi Tomasz Gliniecki, weźmie udział dr Marcin Owsiński - kierownik Działu Oświatowego Muzeum Stutthof. Podczas imprezy odbędzie się m.in. prezentacja książki „Żuławy w 1945 roku. Ludzie i ich opowieści”.
       Więcej przeczytasz tutaj.
      
       Książki „Żuławy w 1945 roku. Ludzie i ich opowieści” wygrali: Martyna Rekść i Piotr Piechowiak. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
       6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...