UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fajnie:)Teraz wszyscy biegają po aptekach i szukają szczepionki na grypę. Biorąc pod uwagę, że większość nawet nie chciała się zaszczepić w poprzednich latach. Nagle gorączkowa walka o szczepionki. Pierwszeństwo powinni mieć Ci, którzy od kilku lat się szczepią. Jednym słowem przez te komitety kolejowe, zaszczepić się będzie można dopiero w grudniu. Może wtedy szaleństwo minie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    9
    Gość 18(2020-09-25)
  • @Gość 18 - Ja nie biegam i szczepić się nie mam zamiaru. Zresztą nigdy nie szczepilem się na grypę i dalej to podtrzymuje. Po za tym szkoda, że nie mówi się o tych chorobach współistniejących. Zazwyczaj chodzi o nowotwory i wiążący się z tym osłabiony organizm ludzi. Niestety przez takie "choroby współistniejące"ludzie z cukrzyca i tarczyca panikują, bo uważają, że są w grupie ryzyka.
  • Jakieś źródło, że te choroby współistniejące to przeważnie nowotwory? Skąd to wiesz? Czy tylko tak sobie napisałeś
  • Oczywiście, że te choroby współistniejące to również nadciśnienie, choroba wieńcowa, cukrzuca typu II. Nie ma co mydlić oczu, że tylko obłożnie chorzy umierają. Ponadto nie uwzględnia się wśród tych chorób otyłości, a to jest częsta okoliczność współistniejąca z cięzkim przebiegiem covid i zgonem. Popatrzcie na historie rodzin zmarłych "młodych, zdrowych, aktywnych"30-40- latków: na czarno-białych zdjęciach na ogół są zwykle otyli mężczyźni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Tylko anonimowy komentarz w ne(2020-09-25)
  • @Tylko anonimowy komentarz w ne - To nie przez otyłość a przez choroby wywołane przez otyłość. Większość ludzi otyłych nie zdaje sobie sprawy, że mają już nadciśnienie, miażdżycę itd. Uświadomieni są dopiero w chwili kiedy lądują zazwyczaj w szpitalu, z powodu już pogarszającego się samopoczucia.
  • @Gość 18 - Barany szczepcie się ja mogę odstąpić swoją za darmo buty pogubicie będziecie lecieć i przyjmować ten syf który was za kilka lat powali popadacie jak karaluchy i wojny nie potrzeba wystarczy dobrze nastraszyć odpowiednio podać informację i stado baranów idzie sam na rzeź. WYŁĄCZ TV WŁĄCZ MYŚLENIE JEDEN Z DRUGIM !!!
  • "Barany szczepcie się ja mogę odstąpić swoją za darmo"- WYŁĄCZ YOUTUBE - WŁĄCZ MYŚLENIE!
Reklama