UWAGA!

Coraz więcej zakażeń koronawirusem

 Elbląg, Coraz więcej zakażeń koronawirusem

Służby prasowe wojewody warmińsko – mazurskiego poinformowały o kolejnych 87 zakażeniach koronawirusem. Nowym ogniskiem epidemii jest Dom Pomocy Społecznej w Szyldaku (powiat ostródzki). W elbląskim szpitalu zmarła chora zakażona koronawirusem. 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 1587 nowych i potwierdzonych zakażeń koronawirusem. To nowy dzienny rekord zakażeń. W województwie warmińsko – mazurskim doszło do 87 nowych zakażeń. Nowym ogniskiem pandemii jest Dom Pomocy Społecznej w Szyldaku (powiat ostródzki). Służby prasowe wojewody poinformowały, że w powiecie ostródzkim ujawniono 59 nowych zakażeń.

W Elblągu i w powiecie elbląskim od kilku dni nie ma nowych zakażeń. W elbląskim szpitalu zmarła kolejna osoba (z powiatu iławskiego) zakażona koronawirusem. Jak poinformowały służby prasowe wojewody – miała choroby współistniejące.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Pewnie jest dużo więcej.
 • Dajecie już spokój. .. .Rzecznik GIS powiedział wczoraj że to są osoby z pozytywnym wynikiem testu a nie chore!! Profesor Gut też wczoraj powiedział że będzie problem z badaniami klinicznymi polskiego leku bo brakuje chorych w szpitalach z objawami klinicznymi a tylko takich trzeba leczyć. Wystarczy już straszenia ludzi!!!!!
 • podobno wszyscy mamy raka ale nie jest aktywny
 • Tak trzymać. W Holandii w okresie jeszcze nie minionym zajobowym, wykrywalność chorób nowotworowych spadła o 25%. Cud, panie cud. A potem się dopisze w karcie zgonu, co trzeba i ojro skasowane, a jednocześnie zwierzątka dostaną więcej życiowej przestrzeni:)
 • No i w Elbląskim szpitalu zmarła osoba z koronawirusem. .. i oczywiście miała choroby współistniejące. A więc prawdopodobnie zmarłaby także z anginą czy grypą. Życzę covidowym trzęsiporciętą dalej się bać i chować w piwnicy.
 • Przechorujemy to i Bedzie spokuj, zbudujemy przeciwciała następnie powstanie szczepionka i będziemy się szczepic jak na zwykła grypę, wiadomo słabsi, starsi, chorzy mogą nie wytrzymać, ale równie dobrze zwykła biegunka może ich zabić
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  18
  Sebastian30(2020-09-25)
 • RobertKoliński Warto przypomnieć, kto jest za to odpowiedzialny, za nasze słabe i niewydolne państwo. To PO-PIS - prawa ręka Watykanu i zachodnich korporacji. To oni nas okradają z naszych szans rozwojowych, to ich wspólne i ręka w rękę podejmowane przez lata decyzje doprowadziły do zapaści m. in. w ochronie zdrowia, której skutki odczuwamy dziś wszyscy. Hashtagi: #pandemia, #PiSPOjednoZlo, #nieudolnosc
 • Fajnie:)Teraz wszyscy biegają po aptekach i szukają szczepionki na grypę. Biorąc pod uwagę, że większość nawet nie chciała się zaszczepić w poprzednich latach. Nagle gorączkowa walka o szczepionki. Pierwszeństwo powinni mieć Ci, którzy od kilku lat się szczepią. Jednym słowem przez te komitety kolejowe, zaszczepić się będzie można dopiero w grudniu. Może wtedy szaleństwo minie.
 • Co wy chrzanicie teraz jest tylko jedna choroba i przyczyna zgonów. Covid 19,co niektórym mózgi wypalił. Miłego weekendu czynnego odpoczynku na świeżym powietrzu.
 • @Gość 18 - Ja nie biegam i szczepić się nie mam zamiaru. Zresztą nigdy nie szczepilem się na grypę i dalej to podtrzymuje. Po za tym szkoda, że nie mówi się o tych chorobach współistniejących. Zazwyczaj chodzi o nowotwory i wiążący się z tym osłabiony organizm ludzi. Niestety przez takie "choroby współistniejące"ludzie z cukrzyca i tarczyca panikują, bo uważają, że są w grupie ryzyka.
 • Dalej nie nosić masek, nie myć rąk --- kilku kr. .. będzie mniej
 • Jakieś źródło, że te choroby współistniejące to przeważnie nowotwory? Skąd to wiesz? Czy tylko tak sobie napisałeś
Reklama