UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ci którzy piszą że Covid -19,to nic takiego, nie jest groźny. Jesteście w błędzie, jedna osoba z mojej rodziny zachorowała, ma bardzo wysoką gorączkę i bardzo źle się czuje, wszystko ją boli i, zarazili ją w szpitalu, bo miała test robiony przed szpitalem. Bardzo nie podoba mi się takie "luzackie"podejście do wirusa. Opamiętacie się jak zachoruje ktoś z waszych bliskich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    reginayut(2020-09-26)
  • @reginayut - To antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, chemitraile i inne nieuki robią szum. A, że nieuków w Polsce pełno, to i szum spory.
  • @reginayut - "Ci którzy piszą że Covid -19,to nic takiego"- TAK, to osoby pragnące śmiertelnej pandemii, o to im chodzi, by wirus rozsiał się po wszystkich ludziach. Wtedy będa mieli swoja nagrodę. chorzy ludzie.
  • masz chory łeb od oglądania TV. WYŁĄCZ TV, A WŁĄCZ MYŚLENIE, nie zabije cie nic innego tylko strach człowieku zesrany.
  • @reginayut - ma zwykłą grypę 20 let temu tez to przechodziłem i kości mnie bolały i gorączkę miałem normalne.
Reklama