UWAGA!

Coraz więcej zdrowych

 Elbląg, Coraz więcej zdrowych

Kolejne trzy osoby z naszego województwa zostały uznane za zdrowe: dwóch mężczyzn z powiatu elbląskiego oraz kobieta z powiatu braniewskiego. W Elblągu zarażone są 3 osoby.

Wczoraj informowaliśmy o wyzdrowieniu młodego mężczyzny z powiatu braniewskiego, który był hospitalizowany w Szpitalu Miejskim w Elblągu. Dziś (2 maja) możemy poinformować o kolejnych ozdrowieńcach. Służby prasowe wojewody warmińsko – mazurskiego poinformowały, że za zdrowe uznano kolejne trzy osoby: dwóch mężczyzn w średnim wieku z powiatu elbląskiego oraz starszą kobietę z powiatu braniewskiego. Kobieta i jeden z mężczyzn byli hospitalizowani w elbląskim szpitalu, drugi mężczyzna przebywał w izolacji domowej.

„Według danych Powiatowego Inspektora Sanitarnego na dzień 02.05.2020 r., na godz. 9. liczba zarażonych z terenu miasta wynosi 3 osoby. Aktualnie 8 osób objętych jest przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną kwarantanną, a 12 osób nadzorem epidemiologicznym.” - poinformował dziś Witold Wróblewski, prezydent Elbląga na swoim profilu na Facebooku.

Od początku pandemii w województwie warmińsko-mazurskim stwierdzono 146 przypadków zakażeń, 102 osoby wyzdrowiały, jedna zmarła. W Polsce stwierdzono dotychczas 13375 zarażeń, 664 osoby zmarły.

SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama