UWAGA!

Kolejny ozdrowieniec w Szpitalu Miejskim (aktualizacja)

 Elbląg, Kolejny ozdrowieniec w Szpitalu Miejskim  (aktualizacja)
(fot. Anna Dembińska)

Kolejne osoby z regionu pokonały koronawirusa. Jednym z nich jest młody mężczyzna z powiatu elbląskiego, który był hospitalizowany w Szpitalu Miejskim w Elblągu. 

O dwóch przypadkach ozdrowień poinformował w środę wieczorem Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy wojewody warmińsko-mazurskiego. Jeden dotyczy młodego mężczyzny z powiatu elbląskiego, który przebywał w Szpitalu Miejskim w Elblągu; drugi - młodego mężczyzny z powiatu iławskiego, który był hospitalizowany w Ostródzie. 

Do 22 kwietnia od początku epidemii w województwie warmińsko-mazurskim odnotowano 143 przypadki zakażenia koronawirusem.  Hospitalizacją objęto 47 osób, kwarantanną 3165 osób, nadzorem epidemiologicznym - 1273 osoby. Wykonano też dotychczas ponad 8,6 tys. testów. W Elblągu nadal są hospitalizowane cztery osoby zakażone, 6 osób przebywa w kwarantannie, 13 objętych jest nadzorem epidemiologicznym przez Sanepid.

W całym kraju przypadków zakażeń koronawirusem jest już ponad 10 tysięcy. 426 osób zmarło. Wyzdrowiało ponad 1500 pacjentów.

 

Aktualizacja: Dzisiaj (23 kwietnia) służby prasowe wojewody warmińsko-mazurskiego poinformowały o kolejnym przypadku ozdrowieńca w regionie. - To starszy mężczyzna z powiatu braniewskiego, który był hospitalizowany w szpitalu w Elblągu - poinformował Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy wojewody. 

red.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama