UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Teraz jedynym i największym źródłem zakażeń są indywidualne osoby, które nie poddają się testom i nie przestrzegają zasad sanitarnych. Nie ma obecnie znaczenia fakt czy oni gdzieś pracują, a wszelkie teorie spiskowe, że ktoś ma możliwości oszukiwania i ukrywania zachorowań w jakimikolwiek zakładzie to radzę wyrzucić do kosza. Jak wielkie zagrożenie istnieje wystarczy pójść do sklepu, na targowisko czy przejechać się środkami komunikacji miejskiej. Tam dopiero widać jak ludzie celowo i z poniżaniem innych nie stosują się do należnych nakazów sanitarnych. I te idiotyczne tłumaczenia, bo konstytucja, bo nie ma stan u wyjątkowego, bo to bezprawie, bo mam problem z oddychaniem, no ba ja jestem pan i władca wszystkich i wszystko ma gdzieś. Życzę im wszystkiego dobrego i zadowolenia, bo szlag mnie trafia na nasz debilizm i głupotę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    12
    Zanowyr(2020-10-07)
  • @Zanowyr - Poniżające to jest przymuszanie ludzi do zachowań wymuszonych przez władze. Płacę podatki m. in po to by mnie leczyli jak będę tego potrzebował ! Na Białorusi też władza ma jedyną słuszną rację
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Lepiej umrzeć na stojąco(2020-10-07)
  • @Zanowyr - Proszę zamknąć sie w piwnicy, nie wychodzić i dać żyć innym którzy nie postradali rozumu i funkcjonują normalnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    brak rozumu:((2020-10-08)
  • @Zanowyr - Proszę zamknąć sie w piwnicy, nie wychodzić i dać żyć innym którzy nie postradali rozumu i funkcjonują normalnie
Reklama